Sleva! tianDe nefritová svěžest - intimní vložky s extraktem aloe (20 ks) Rozbalit

tianDe nefritová svěžest - intimní vložky s extraktem aloe (20 ks)

61911

Nové

Používání bylinných vložek Nefritová svěžest napomáhá obnovení mikroflóry dělohy, normalizuje pH pohlavních orgánů, zlepšuje místní krevní oběh, upevňuje výsledky gynekologické léčby a zlepšuje kvalitu intimního života. Vložky obsahují výtažek z 19 bylin, které svým obsahem blahodárně působí na pohlavní orgány, sliznici dělohy a ženské libido.

Informace

Tento produkt již není na skladě

118 Kč

s DPH

147 Kč s DPH

-20%

By buying this product you can collect up to 3.5 bodů. Your cart will total 35 bodů that can be converted into a voucher of 7 Kč.


Profylaktické vložky Nefritová svěžest normalizují rovnováhu ženských pohlavních orgánů, oslabují životaschopnost choroboplodných bakterií a kandidóz a zmírňují otoky a bolestivé pocity v oblasti pohlavních orgánů. Jejich použití je vhodné i po porodu k normalizaci pohlavního ústrojí.

Intimky s aloe vera jsou velmi vhodné pro aktivní ženy a dívky, které se věnují jízdě na koni a kole.

Výborně pomáhají při klesání dělohy, kdy se uvolní pánevní dno. Při tomto problému, i jako prevence proti němu, se doporučuje speciální cvik, který spočívá v zatahování a povolování svalů. Vždy počítáme do 5 při zatažení svalů a poté povolíme. Cvik provádíme několikrát denně.

Vložky a intimky obsahující extrakty bylin blahodárně působí na sliznici pohlavních orgánů a přispívají k normalizaci mikroflóry, odstraňují záněty, snižují otoky, svědění a podráždění. Sliznice pohlavních orgánů je hustě protkána krevní sítí, lymfatickými cestami a nervovými zakončeními, což umožňuje snadné a hojné proniknutí všech obsažených bylinných látek.

Druhým pozitivním směrem je bioenergetické působení vložek na vyrovnání ženské hormonální energie a nálad . Energie vložek totiž prochází přes mài zhěn meridián, na který jsou vázány všechny hlavní orgány a je na něm soustředěno mnoho aktivních bodů.

Jediná kontraindikace používání těchto bylinných vložek je TĚHOTENSTVÍ!

Dotaz na produkt

Zeptejte se na cokoli.

(nepovinné)
*(Vyžadováno. Budeme Vás informovat.)
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.