tianDe jemná péče - intimní denní hygienická vložka (1 ks) Rozbalit

tianDe jemná péče - intimní denní hygienická vložka (1 ks)

60145

Nové

Ideální pomocník pro řešení akutních i chronických problémů s močovými cestami, protože urychluje proces obnovení prosperity močových cest a měchýře.

Informace

skladem

13 ks

56 Kč

s DPH

By buying this product you can collect up to 1.4 bodů. Your cart will total 14 bodů that can be converted into a voucher of 3 Kč.


Díky svým vlastnostem to vlastně ani není vložka, ale suchý obklad z 38 rostlin a rozdrceného minerálu Alunitu. Mezi hlavní složky Jemné péče patří:

 • Alunit – výrazné antibakteriální a protivirové vlastnosti, zabraňuje tvorbě nepříjemného zápachu
 • Kancelor – močopudný účinek, uvolňuje křeče a zánět
 • Barneol – protizánětlivý účinek, ničí bakterie
 • Andělika – analgetické a močopudné vlastnosti, obnovuje hormonální rovnováhu
 • Jerlín japonský – antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti
 • Chryzantéma – antibakteriální, zvyšuje obranné vlastnosti pokožky
 • Zimolez japonský – obnovuje rovnováhu přírodní mikroflóry, má močopudné a protizánětlivé vlastnosti
 • Gardénie jasmínová – antiseptické účinky
 • Smetánka lékařská – stimuluje lokální imunitu, protizánětlivé účinky
 • Máta – ochlazuje a tlumí bolest
 • dalších 29 druhů bylin, které slouží jako pomocné v celé receptuře

Při začínajícím zánětu je důležité použít vložku Jemná péče včas! Používáme ji celých 24 hodin po dobu 7 dní, tedy nepřetržitě po celou dobu akutního i chronického problému (nejčastěji zánět močového měchýře). Můžeme ji používat i preventivně po návštěvě bazénu (močový měchýř nesnáší chlór), při lehkém náznaku svědění či nepříjemném pocitu, nebo také používáme jako podporu při zánětu ledvin.

Existuje několik etap onemocnění močových cest. Pokud zachytíme nástup tohoto onemocnění včas a dobře ho léčíme, potom zánět močového měchýře není nebezpečný. Akutní forma zánětu močového měchýře se projevuje rychlým a náhlým nástupem potíží díky infekci v močových cestách. Poznáte jí i podle nepříjemné řezavé bolesti. Chronická forma zánětu močového měchýře je dlouhodobá, neustále se opakující. Bolest nemusí být tak výrazná, ale trvá déle, velice zatěžuje ženu po fyzické i psychické stránce.

Všechny máme právo na komfort nejen ve svých dnech. Proč navíc nevyužít při řešení celé řady gynekologických obtíží sílu přírody?!

Vložky a intimky obsahující extrakty bylin blahodárně působí na sliznici pohlavních orgánů a přispívají k normalizaci mikroflóry, odstraňují záněty, snižují otoky, svědění a podráždění. Sliznice pohlavních orgánů je hustě protkána krevní sítí, lymfatickými cestami a nervovými zakončeními, což umožňuje snadné a hojné proniknutí všech obsažených bylinných látek.

Druhým pozitivním směrem je bioenergetické působení vložek na vyrovnání ženské hormonální energie a nálad. Energie vložek totiž prochází přes mài zhěn meridián, na který jsou vázány všechny hlavní orgány a je na něm soustředěno mnoho aktivních bodů.

Jediná kontraindikace používání těchto bylinných vložek je TĚHOTENSTVÍ!

Dotaz na produkt

Zeptejte se na cokoli.

(nepovinné)
*(Vyžadováno. Budeme Vás informovat.)
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.