VLOŽKY

V této kategorii není žádné zboží.

Komfort i v oněch "kritických" dnech? Ano, právě v těchto dnech má každá žena právo na luxusní pocit, úlevu a plno energie. Díky přírodnímu složení použitých materiálů a bylinným přísadám se i tyto "krytické" dny stanou příjemnou součástí života. Nejen v těchto dnech je důležitá intimní hygiena.  Pomocí intimních gelůsprchových gelů docílíte ...

Komfort i v oněch "kritických" dnech? Ano, právě v těchto dnech má každá žena právo na luxusní pocit, úlevu a plno energie. Díky přírodnímu složení použitých materiálů a bylinným přísadám se i tyto "krytické" dny stanou příjemnou součástí života. Nejen v těchto dnech je důležitá intimní hygiena.  Pomocí intimních gelůsprchových gelů docílíte celkové očisty a svěžesti. Podpořit očistu těla můžete i pomocí detoxikačních náplastí, které vaše tělo zbaví škodlivin i zevnitř.

Méně
Zobrazit
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.