Tělové soli

V této kategorii není žádné zboží.

Aromaterapie a účinnost solí vám zajistí velmi příjemný pocit ve sprše i ve vaně. Velký výběr a snadné používání z vaší každodennosti udělá aktivitu, na kterou se vždy budete těšit.  Po použití solí doporučujeme nanést tělové mléko.  Dopřejte si komfort, každá buňka vaší pokožky získá podporu díky složení a jedinečnosti péče o vaše tělo. TianDe ...

Aromaterapie a účinnost solí vám zajistí velmi příjemný pocit ve sprše i ve vaně. Velký výběr a snadné používání z vaší každodennosti udělá aktivitu, na kterou se vždy budete těšit.  Po použití solí doporučujeme nanést tělové mléko.  Dopřejte si komfort, každá buňka vaší pokožky získá podporu díky složení a jedinečnosti péče o vaše tělo. TianDe nabízí také velký sortiment v péči o ruce. Pěstěné nehty získáte díky velmi účinným krémům na ruce, kde účinné látky podporují buňky vašeho těla. Nezapomeňte na nohy, zasluhují si naší péči, vždyť nás celý život nosí po tomto světě. Kosmetika tianDe nabízí mnoho produktových řad. Vyberte si tu svou a buďte tak stále mladá a krásná. Pěstěný zevnějšek můžete doladit naší luxusní dekorativní kosmetikou.

Méně
Zobrazit
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.