Tělová mléka

V této kategorii není žádné zboží.

Dopřejte si komfort, každá buňka vaší pokožky získá podporu díky složení a jedinečnosti péče o vaše těloZvolte si ten správný peeling, vyberte si vůni soli a vaše tělo zažije péči, po které budete mít ještě lepší pocit, než kdykoliv před tím. TianDe nabízí také velký sortiment v péči o ruce. Pěstěné nehty získáte díky velmi účinným krémům na r...

Dopřejte si komfort, každá buňka vaší pokožky získá podporu díky složení a jedinečnosti péče o vaše těloZvolte si ten správný peeling, vyberte si vůni soli a vaše tělo zažije péči, po které budete mít ještě lepší pocit, než kdykoliv před tím. TianDe nabízí také velký sortiment v péči o ruce. Pěstěné nehty získáte díky velmi účinným krémům na ruce, kde účinné látky podporují buňky vašeho těla. Nezapomeňte na nohyzasluhují si naší péči, vždyť nás celý život nosí po tomto světě. Dopřát si můžete relax ve vaně nebo sprše pomocí tělových solí. které zajistí velmi příjemný pocit a snadné použití. Po použití solí doporučujeme nanést tělové mléko. Kosmetika tianDe nabízí mnoho produktových řad. Vyberte si tu svou a buďte tak stále mladá a krásná. Pěstěný zevnějšek můžete doladit naší luxusní dekorativní kosmetikou.

Méně
Zobrazit
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.