Sleva! tianDe komplexní krém na ruce a nohy „Luční byliny“, 30 g Rozbalit

tianDe komplexní krém na ruce a nohy „Luční byliny“, 30 g

44412

Nové

Maximum užitku pro ruce a nohy v mini balení. Tento krém se vody nebojí a zajišťuje dlouhotrvající hydrataci pokožky. Tento pocit hydratace přetrvává i po umytí. Neobsahuje parabeny a barviv

Informace

skladem

11 ks

20 Kč

s DPH

41 Kč s DPH

-50%

By buying this product you can collect up to 0.9 bod. Your cart will total 9 bodů that can be converted into a voucher of 2 Kč.


AKTIVNÍ LÁTKY:

 • Výtažky z rostlin Altaje - šalvěj, třezalka, heřmánek lékařský
 • Přírodní oleje - olivový olej, olej máty peprné

Komplexní krém na ruce a nohy řady Altai Sacral je obohacen přírodními oleji a výtažky z rostlin Altaje - jedné z ekologicky nejčistších lokalit planety. Krém má ve svém složení molekuly NMF (přirozeného hydratačního faktoru pokožky) zajišťující déletrvající hydrataci pokožky, která přetrvává i po mytí. Složení neobsahuje parabeny a barviva.

Vyživující a přitom lehká textura krému umožňuje rychlé vstřebání přípravků, aniž zanechávají pocit mastnoty a lepkavosti.

Multiefektivní krém na ruce a nohy:

 • „Vodní polštářek pro větší bezpečí“ pokožky - mimořádná hydratace s déletrvajícím účinkem díky molekulám NMF (přirozeného hydratačního faktoru);

 • Omlazující účinek fytoestrogenů - výtažek ze šalvěje – zdroje fytohormonů, které mají jemný povzbuzující účinek a anti-aging efekt;

 • Intenzívní zjemňující účinek a posílení ochranné bariéry - díky rostlinným lipidům olivového oleje;

 • Přirozená ochrana před negativními vlivy vnějšího prostředí - je dosahována výtažkem z třezalky;

 • Antibakteriální ochrana a odstranění podráždění díky komplexu výtažků, v nichž je obsažen heřmánek lékařský, šalvěj, třezalka;

 • Osvěžující a tonizující účinek mátového oleje.

Krém „Luční byliny“ spojuje v sobě vlastnosti nezbytné jak pro pokožku rukou, tak i kůži nohou. Proto jej lze nazvat multiefektivním. Mezi mnoha účinky si zasluhuje mimořádnou pozornost dlouhodobý hydratační efekt, kterého je dosahováno díky složce přirozeného hydratačního faktoru.

Co je přirozený hydratační faktor? Hydroskopické (absorbující vlhkost) molekuly přirozeného hydratačního faktoru jsou produkovány v organismu a nacházejí se na povrchu naší pokožky, přičemž přitahují vlhkost a nedovolují, aby se odpařovala. Vlivem různých vnějších faktorů (například volných radikálů, agresivních čisticích prostředků a během stárnutí kůže) se však tyto přirozené mechanismy regulace stupně vlhkosti v pokožce vyčerpávají. V ochranné bariéře pokožky vznikají trhliny, kterými dochází k „úniku“ vody. Kosmetika s obsahem molekul NMF (natural moisturizing factor) pak v takové situaci funguje jako pohádková kouzelná hůlka.

Komplexní krém na ruce a nohy „Luční byliny“ obsahuje močovinu, což je součást přirozeného hydratačního faktoru pokožky a v organismu vzniká z aminokyseliny argininu. Krém vytváří na povrchu kůže „vodní polštářek pro větší bezpečí“, tj. zásobu vody, která se neodpařuje pod vlivem vysokých teplot, slunce, UV-záření a dalších faktorů vyvolávajících obvykle transdermální ztrátu vlhkosti.

Nešetři na kvalitě - ušetři na balení:

 • Úsporné sáčky umožňují získat krém vysoké kvality za přijatelnou cenu
 • Jemný obal umožní využívat krém do poslední kapky
 • Krém na ruce a nohy v jednom sáčku
 • 1 sáček = 20-30 aplikací
 

Dotaz na produkt

Zeptejte se na cokoli.

(nepovinné)
*(Vyžadováno. Budeme Vás informovat.)
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.