Japonská exfoliační houbička, 1ks Rozbalit

tianDe japonská exfoliační houbička, 1ks

90156

Nové

Exfoliační rukavice maximálně šetrně čistí pokožku a podporuje účinek mycích prostředků. Úžasně masíruje, pomáhá zlepšit výměnné procesy a pomáhá v boji proti celulitidě.

Informace

19 ks

177 Kč

s DPH

By buying this product you can collect up to 5.6 bodů. Your cart will total 56 bodů that can be converted into a voucher of 11 Kč.


Zvláštní tvar japonské masážní rukavice pro celé tělo umožňuje očistu i tam, kam ruce nedosáhnou.

Masážní šál zajišťuje:

  • očistu - originálně spletená vlákna účinně a šetrně čistí pokožku
  • peeling - jemně obrušuje pokožku bez nebezpeční poranění
  • masáž - skvělá masáž s anticelulitidním účinkem, napomáhá ke zlepšení procesů látkové výměny v kůži

Hygienické procedury jsou určeny ke kvalitní očistě těla od nečistot. Ke smytí potu, pouličního prachu a zbytků kosmetických prostředků. A navíc k řádné očistě povrchu pokožky od odumřelých buněk a vyčištění pórů, což umožňuje, aby pokožka plnohodnotně dýchala. S tímto úkolem se oblíbené prostředky sprchové a koupelové kosmetiky nedokážou zcela dokonale vypořádat. K tomu, aby pokožka zůstala déle hladká, čistá a hedvábná na omak, je třeba používat masážní rukavici. Masážní rukavice se však od sebe mohou lišit. Ideální masážní rukavice šetrně čistí pokožku, aniž ji poraní. Zvyšuje účinek mycích prostředků. Díky masáži zlepšuje procesy látkové výměny v kůži. Všechny tyto vlastnosti má japonská masážní rukavice pro celé tělo.

Očista + peeling + masáž - japonská masážní rukavice pro celé tělo zajišťuje skvělou masáž s anticelulitidním účinkem, napomáhá ke zlepšení procesů látkové výměny v kůži. I bez použití dalších kosmetických prostředků dochází k ohleduplnému, avšak viditelnému peelingu. Masážní rukavice pokožku účinně čistí.

Maximální výsledek s minimálním úsilím - díky zvláštnímu způsobu spletení vláken materiálu, z něhož je masážní rukavice vyrobena, není potřeba třít tělo velkou silou. Nečistoty rychle zmizí po jednom nebo dvou pohybech masážní rukavicí po pokožce.

Ohleduplná očista bez poškození pokožky - masážní rukavice čistí tělo s maximální šetrností. Při jejím použití není možné péči o pokožku přehnat a způsobit si poranění, a to ani v případě použití silného tlaku.

Dvojí úspora - masážní rukavice bohatě napění libovolné prostředky k mytí těla (včetně prostředků obsahujících mírné mycí složky). Spotřeba mycích prostředku se snižuje až několikrát. A samotná masážní rukavice bude sloužit nejeden rok.

Mnohé masážní rukavice mění v průběhu používání svoje vlastnosti, zejména se to týká masážních rukavic z přírodních materiálů. Zpočátku jsou velmi drsné a lze s nimi pokožku snadno poranit. Za několik měsíců hodně změknou a zdeformují se. Prakticky tělo nečistí, pouze roztírají po těle mycí prostředek. Kromě toho je potřeba je často vyměňovat, přírodní materiál je u masážních rukavic spíše mínusem. Vzhledem k tomu, že jejich dokonalé propláchnutí je docela problém a dlouho vysychají, je toto vlhké prostředí vhodné pro rozmnožení baktérií.

Materiál japonské masážní rukavice pro celé tělo je hygienický, zabraňuje rozmnožení baktérií. Zvláštní způsob spletení vláken materiálu, z něhož je masážní rukavice vyrobena, zajišťuje snadné vypláchnutí všech mycích prostředků, včetně kostkového mýdla. Baktérie se nemají kde množit, masážní rukavice rychle usychá.

Má neomezenou životnost - masážní rukavice se nedeformuje, netrhá, neztrácí svoje očistné a masážní vlastnosti po řadu let. Snadno se udržuje: lze ji snadno vymáchat, rychle usychá.

Účinná očista i na nesnadno dosažitelných místech - masážní rukavice pro celé tělo snadno mění tvar a může se stát pohodlným válečkem, který snadno uchopíte rukou. A dlouhou ruličkou, kterou rychle omyjete záda a další nesnadno přístupná místa, kam lze rukou dosáhnout jenom omezeně nebo vůbec.

 

Ideální společník na cesty - masážní rukavice zabere velmi málo místa – sotva víc než kapesník. Pohodlně se používá i udržuje.

Dotaz na produkt

Zeptejte se na cokoli.

(nepovinné)
*(Vyžadováno. Budeme Vás informovat.)
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.