TĚLO

V této kategorii není žádné zboží.

S produkty tianDe objevíte kouzlo vzácných ingrediencí, které vám zpříjemní péči o tělo. Příjemná vůně naplní vaše smysly, vaše pokožka se velmi rychle obnoví a získá pružnost a vy budete zářit tím nejkrásnějším pocitem - uznáním sebe sama a radostí ze života. Nabízíme velkou škálu produktů v péči o ruce a nohy. Myslíme ovšem na tělo jako celek,...

S produkty tianDe objevíte kouzlo vzácných ingrediencí, které vám zpříjemní péči o tělo. Příjemná vůně naplní vaše smysly, vaše pokožka se velmi rychle obnoví a získá pružnost a vy budete zářit tím nejkrásnějším pocitem - uznáním sebe sama a radostí ze života. Nabízíme velkou škálu produktů v péči o ruce a nohy. Myslíme ovšem na tělo jako celek, tudíž nabízíme i produkty na očistění a následně na výživu, kde skvěle poslouží tělová mléka. Pomůžeme vám i při celkové modelaci postavy, abyste měli tělo krásně štíhlé a bez celulitidy.

Méně
Zobrazit
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.