Sleva! tianDe zubní pasta Extra White PRO, 60g Rozbalit

tianDe zubní pasta Extra White PRO, 60g

60146

Nové

Tato speciální extra bělící pasta je plnohodnotnou alternativou k ultrazvukovému bělení zubů. Obnovuje a udržuje přirozenou bělost skloviny, skvěle odstraňuje odolné skvrny od tabáku a kávy. Tato zubní pasta bělí + chrání před zubním kazem + remineralizuje zubní sklovinu.

Informace

Tento produkt již není na skladě

120 Kč

s DPH

150 Kč s DPH

-20%

By buying this product you can collect up to 4.5 bodů. Your cart will total 45 bodů that can be converted into a voucher of 9 Kč.


Bělení zubů se stává stále oblíbenějším. Někteří volí každoroční čištění ultrazvukem, jiní dávají přednost tomu, udržovat zuby čisté pomoci speciálních bělících past, které se dělí na chemické a abrazivní. Základem působení chemických past je efekt oxidace pigmentů peroxidem vodíku, močovinou, hydrogenuhličitanem sodným, apod. Pod vlivem těchto látek se povlak odbarvuje, sklovina se stává bělejší, ale také se postupně poškozuje a ztenčuje. Zubní pasty, jejichž bělící účinek je založen na působení abrazivních složek, mohou také poškodit zubní sklovinu, ale pouze tehdy, pokud obsahují agresivní čisticí složky.

ZUBNÍ PASTA Extra White PRO má ve svém základě dvě moderní jemné a bezpečné abrazivní složky, které se vyznačují vysokou mírou biokompatibility se zubní sklovinou!

První z nich je hydrogen fosforečnan vápenatý – což je složka příbuzná zubní sklovině s vysokou čistící schopností a má lamelovou strukturu částic, které šetrně čistí sklovinu. Je zdrojem vápníku a fosforu, které tvoří základ zubní skloviny. Díky hydrogen fosforečnanu vápenatému dochází k procesu zpětné mineralizace - doplnění chybějících minerálů v zubní sklovině. Minerální ionty pronikají do zubní skloviny, vyplňují dutiny v krystalových mřížkách zubních tkání. Mineralizace se používá nejen pro obnovení, ale i jako prevence oslabení skloviny a vzniku její zvýšené citlivosti.

Dále složení pasty Extra White PRO obsahuje hydratovaný oxid křemičitý – bezpečné abrazivum, které se získává z křemíku. Jeho sférické granule jemně, bez poškrábání nebo poškození skloviny, efektivně odstraňují zubní plak a leští zuby.

Zubní pasta Extra White PRO nejen důkladně čistí zuby od plaku, vrací jím přirozenou bělost a chrání před zubním kazem, ale také zabraňuje demineralizaci skloviny díky obsahu fluoridu sodného –  preferované formy fluoru, která má vysokou schopnost zpětné mineralizace. Díky fluoru se proces důkladného čištění zubů pomocí velkého počtu abrazivních složek stává bezpečným pro sklovinu. Výhodou fluoridu sodného je jeho schopnost snadno a rychle se rozložit na aktivní ionty, které stíhají zapůsobit dokonce i když si čistíte zuby pouhé 1 až 3 minuty. Hmotnostní podíl fluoridu v zubní pastě Extra White PRO  nepřesahuje 0,13%. Toto číslo odpovídá mezinárodnímu standardu.

Zubní pasta Extra White PRO zvládne dokonce i ten nejodolnější pigmentovaný plak - důvod pro tvorbu bakterií a zubního kamene, které ohrožují zdraví zubů a dásní, a chrání tak před zubním kazem. Účinek pravidelného používání je srovnatelný s výsledkem, který zajišťuje čištění ultrazvukem.

Zubní pasta Extra White PRO:

- obnovuje a udržuje přirozenou bělost skloviny;
- odstraňuje odolný povlak od tabáku;
- obnovuje přirozený odstín zubů u milovníků kávy, silného čaje, vína a dalších nápojů, které barví sklovinu;
- leští sklovinu, zpomaluje proces tvorby plaku (na hladkém povrchu skloviny plak hůř ulpívá);
- osvěžuje dech na dlouhou dobu;
- posiluje sklovinu, předchází vzniku zvýšené citlivosti díky obsahu sloučenin vápníku, fosforu a fluoridu sodného.

POUŽITÍ:

Čistit zuby 1 - 2 krát týdně.

Dotaz na produkt

Zeptejte se na cokoli.

(nepovinné)
*(Vyžadováno. Budeme Vás informovat.)
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.