Sleva! tianDe dětská zubní pasta „ProDental Junior“, 50g Rozbalit

tianDe dětská zubní pasta „ProDental Junior“, 50g

60147

Nové

Gelová zubní pasta byla vyvinuta speciálně pro péči o mléčné i stálé zoubky dětí. Obsahuje aktivní složky, které respektují odlišnost ústní dutiny dítěte. Neobsahuje fluor ani parabeny. Pasta je velmi účinná proti vzniku zubního kazu. Má osvěžující jablečnou chuť a příjemné aroma. Je dětsky jemná a vysoce účinná!

Informace

skladem

5 ks

92 Kč

s DPH

115 Kč s DPH

-20%

By buying this product you can collect up to 3 bodů. Your cart will total 30 bodů that can be converted into a voucher of 6 Kč.


Na kvalitě péče, která je v dětství věnována ústní dutině, závisí zdraví chrupu dospělého člověka - zubní kaz mléčného chrupu snadno přechází na stálý chrup. Proto je potřeba přistupovat k výběru dětské zubní pasty s velkou odpovědností. Zubní pasta „ProDental Junior“ byla vyvinuta speciálně pro děti a má řadu specifických vlastností.

 

Šetrné a přitom efektivní čištění skloviny probíhá díky přítomnosti jemného leštícího abraziva nové generace. Zubní sklovina dítěte teprve dozrává, je měkčí, dvakrát slabší než u dospělých, je méně mineralizovaná (téměř desetkrát!). Je velmi snadné ji poškodit, a tím způsobit zvýšenou citlivost zubů. Speciální čistící složení zubní pasty „ProDental Junior“ bylo vyvinuto speciálně pro citlivou péči o ústní dutinu dítěte. Šetrného, a přitom účinného čištění zubní skloviny je dosahováno díky hydratovanému dihydroxidu křemíku přítomnému ve složení zubní pasty. Tato látka je nejnovějším leštícím činidlem (brusným prostředkem) zabezpečujícím bezbolestné a šetrné čištění. Její kulovité granule jemně odstraňují zubní plak a leští zuby, aniž by způsobily sebemenší poškrábání zubní skloviny.

 

Zubní pasta "Prodental Junior" zajišťuje důkladnou hygienu ústní dutiny dětí a efektivní prevenci proti zubnímu kazu. Zubní kaz je nejčastějším onemocněním chrupu u dětí. Jednou z hlavních příčin vzniku zubního kazu je zubní plak, který se na zubech vytváří po jídle, zejména sladkostech. Zbytky jídla se zachycují na zubní sklovině a vzájemným působením se slinami vzniká kyselina, která sklovinu narušuje. Zubní pasta „ProDental Junior“ zabezpečuje důkladnou hygienu ústní dutiny a účinnou prevenci vzniku zubního kazu.

 

Pasta neobsahuje fluor ani parabeny, proto je zcela bezpečná i v případě náhodného polknutí. Osvěžující jablečná chuť, příjemné aroma a pestré balení vyřeší problém s čištěním zubů a udělá z této povinnosti potěšení pro děti i dospělé.

POUŽITÍ:

Čistit zuby (ideálně v kombinaci s kartáčkem ProDental Junior) 2krát denně. Nepolykat.

 

Podle vědeckých výzkumů je výskyt zubního kazu pozorován asi u 80-90 % dětí s mléčným chrupem a ke dni ukončení školní docházky má přibližně 80 % dětí zubní kaz už i na stálém chrupu. Zamezit narušení tkáně zubu pomůže jen správná hygiena ústní dutiny. Zubní pasta a zubní kartáček „ProDental Junior“ tvoří tandem, který zdolává zubní plak, zbytky jídla a bakterií i v obtížně dostupných místech, a tím je zárukou zachování zdravého chrupu!

Dotaz na produkt

Zeptejte se na cokoli.

(nepovinné)
*(Vyžadováno. Budeme Vás informovat.)
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.