Séra

V této kategorii není žádné zboží.

Regenerační séra: 1. regenerační sérum na obličej, 2. Regenerační sérum na oční okolí. Tato séra výrazně zesvětlují kruhy pod očima, vyhlazují vrásky a zmírňují otoky. Odstraňují stopy únavy a stresu, zpomalují stárnutí pleti. Zmenšují hloubku i viditelnost vrásek. NANO CORRECTOR: Jsou velmi silná séra, kde se snoubí síla tradičních receptur čín...

Regenerační séra: 1. regenerační sérum na obličej, 2. Regenerační sérum na oční okolí. Tato séra výrazně zesvětlují kruhy pod očima, vyhlazují vrásky a zmírňují otoky. Odstraňují stopy únavy a stresu, zpomalují stárnutí pleti. Zmenšují hloubku i viditelnost vrásek. NANO CORRECTOR: Jsou velmi silná séra, kde se snoubí síla tradičních receptur čínské medicíny s novodobými nano technologiemi. 1. Nano Corrector Lifting efect - zajišťuje pružnou pleť, výrazné vypnutí kontur obličeje a krku. 2. Nano Corrector Botox efekt - redukuje vrásky při zachování mimiky. Oba nano correctory přináší velmi rychlou pomoc při vyhlazení vrásek, stimulují syntézu vlastního kolagenu a zpomalují procesy stárnutí. Působí také jako lokální myorelaxans a současně zachovávají mimiku. Napomáhají obnovit pružnost kůže a zřetelné obrysy tváře. Hloubkově hydratují kůži a zlepšují přirozené napětí kůže. Kosmetika tianDe nabízí mnoho celých produktových řad. Vyberte si tu svou a buďte stále mladá a krásná.

Méně
Zobrazit
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.