Sleva! tianDe nano korektor botoxefekt 3 g/7 ml Rozbalit

tianDe nano korektor botoxefekt 3 g/7 ml

12202

Nové

Nano Corrector Botox efekt je vysoce účinný komplex s botox efektem, který zcela jednoduše vyhladí mimické vrásky bez injekcí a bolesti a bez vedlejších účinků ochrnutí obličeje. Přípravek stimuluje produkci vlastního kolagenu, napomáhá vyhlazování vrásek, působí jako lokální myorelaxant při zachování přirozené mimiky. Viditelně vypíná kontury obličeje, vrací pleti pružnost, má omlazující účinek.

Informace

Tento produkt již není na skladě

923 Kč

s DPH

1 153 Kč s DPH

-20%

By buying this product you can collect up to 44 bodů. Your cart will total 440 bodů that can be converted into a voucher of 88 Kč.


Nano Corrector Botox efekt působí na mimické vrásky - přímo před očima Vám zmizí vějířky kolem očí, vrásky mezi obočím či na čele, stejně jako nosoretní rýhy.

Příčina vzniku mimických vrásek je pohyb obličejových svalů. Při pohybu vyvolávají roztahování fibroblastů, což jsou základní buňky pokožky. Právě fibroblasty jsou zodpovědné za syntézu kožních mikromolekul - kyselina hyaluronová, kolagen a elastin. Fibroblasty se nacházejí velmi blízko u svalů a odpovídají za pohyblivost obličejových svalů. Tento pohyb fibroblastů vede k mechanické deformaci pokožky. Pokožka prochází opakovaným přetěžováním a slábne. tím se tvoří mimické vrásky.

Mladá pokožka reaguje dobře na deformaci díky její přirozené pružnosti a flexibilitě. Ale s věkem přichází buněčné stárnutí, zmenšuje se pružnost pokožky a syntéza fibroblastů, kůže ztrácí tonus a stává se méně pružná. V boji proti mimickým vráskám nabízí estetická medicína botulotoxin, který paralyzuje přenos nervových impulsů v lidském těle. Toxin blokuje podkožní vrstvu svalů, což vede k rychlému vyhlazení vrásek. Bohužel je to v prvé řadě neurotoxický jed. Při opakovaném použití se hromadí v lidském těle. Vedlejším účinkem klasických botulotoxinových injekcí je ochrnutí obličejových svalů, zvýšenou rizikovou zónou je pak mozek.

Dosáhnout účinku botoxu a vyhnout se nežádoucím účinkům můžete použitím mezorolleru a Nano Correctoru Botox efekt.

SLOŽENÍ AKTIVNÍCH LÁTEK:

  • Hexapeptid-30 - peptid blokující obličejové svalové kontrakce, na rozdíl od botoxu nemá toxické účinky na organismus člověka.
  • Peptidy - organické sloučeniny syntetizované z aminokyselin. Mají nízkou molekulární hmotnost a jsou schopny proniknout do bazální vrstvy pokožky a spouští kaskádu biochemických reakcí. Peptidy podobné botoxu snižují mimickou aktivitu obličejových svalů.
  • Tripeptid-5 - stimuluje produkci kolagenu, elastinu a má dobrý vliv na stav fibroblastů. Tato látky vyplňuje již vzniklé vrásky. Ideálně pracuje v kombinaci s kyselinou hyaluronovou.
  • Kyselina hyaluronová - má vynikající hydratační vlastnosti na pokožku, protože ona pracuje jako houba, přitahuje a váže vodu. Jedna molekula kyselina hyaluronové je schopna přitáhnout a udržet tisíce molekul vody. takové hromadění vody v mezibuněčném prostoru dodává pokožce větší objem, mládí a vyhlazení.

POUŽITÍ:

1. Pomoci dávkovacího nástavce naneste několik kapek mezokoktejlu (přípravek č. 1) na konečky prstů a rozetřete na předem očištěnou pleť obličeje.
2. Malé množství mikrokapslí (přípravek č. 2) nasypte na bříško prstu a poklepáváním aplikujte na oblasti ošetřené mezokoktejlem. Můžete použít mezoroller.
3. Dodatečně, jako třetí vrstvu aplikujte na pokožku mezokoktejl.

Přípravek by se měl aplikovat na suchou vyčištěnou pleť 1x denně (večer, 2 hodiny před spaním) v případě mírných příznaků stárnutí kůže, a 2x denně v případě viditelných problémů. Během používáni transdermálního komplexu se doporučuje vyhnout se ošetření obličeje peelingem.

Dotaz na produkt

Zeptejte se na cokoli.

(nepovinné)
*(Vyžadováno. Budeme Vás informovat.)
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.