Krémy

V této kategorii není žádné zboží.

Kosmetika tianDe nabízí mnoho krému a celých produktových řad. Vy si tak můžete zvolit přesně tu, která nejvíce vyhovuje právě vám. Řada Tibetian Herbs - unikátní řada s obsahem extraktů šafránu. Tato řada dodává pleti hlubokou výživu, předchází uvadání pleti, dodává jí sílu a přirozenou pružnost. Řada Fucoidan - je řada zaměřena na zpomalení pr...

Kosmetika tianDe nabízí mnoho krému a celých produktových řad. Vy si tak můžete zvolit přesně tu, která nejvíce vyhovuje právě vám. Řada Tibetian Herbs - unikátní řada s obsahem extraktů šafránu. Tato řada dodává pleti hlubokou výživu, předchází uvadání pleti, dodává jí sílu a přirozenou pružnost. Řada Fucoidan - je řada zaměřena na zpomalení procesů stárnutí, zvyšuje pružnost pokožky. Řada SNAKE FACTOR - tato řada se zaměřuje nejen na obličej, ale i tělo a vlasy. Řada je pro ženy, které dbají o pleť a požadují intenzivní korekci věkových změn v pokožce.

Méně
Zobrazit
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.