Sleva! Lipolytický gel na celulitidu, 150g 14 B Rozbalit

tianDe lipolytický gel na celulitidu, 150g

30256

Nové

Tento gel je studená zbraň proti celulitidě, která viditelně snižuje efekt pomerančové kůže na problematických partiích. Gel napomáhá rychlému odbourávání tukové tkáně a vyrovnává reliéf pokožky. Přípravek disponuje kryoefektem a může se používat k „chladným“ zábalům. Používejte gel 21 dní a celulitida je pryč!

Informace

Tento produkt již není na skladě

303 Kč

s DPH

379 Kč s DPH

-20%

By buying this product you can collect up to 14 bodů. Your cart will total 140 bodů that can be converted into a voucher of 28 Kč.


Podle statistiky 85 % žen trpí výraznou formou celulitidy, u zbývajících 15 % je celulitida teprve v počáteční fázi, kdy ještě není vidět. Čím dříve s ní začneme bojovat, tím snáze se podaří nad ní zvítězit. Vnější projevy celulitidy se často přirovnávají k pomerančové kůži. Přebytek tuku se ukládá v tukových buňkách. Počet tukových buněk se vytváří v dětství. Ovlivnit tento počet není v našich silách, lze však snížit jejich objem (až 60krát!).

„Zatočit“ s nenáviděnou „pomerančovou kůží“ pomůže „studená zbraň“ od TianDe - lipolytický gel na celulitidu s kryoefektem. Přítomnost mentolu ve složení přípravku má na tělo chladivý účinek. Při nanesení přípravku na problematické partie dochází k ochlazení tkání, organismus se potřebuje zahřát, a proto začne dodatečně odbourávat tuky. Zároveň se z tkání odstraňuje přebytečná voda, zlepšuje se tonus kůže a látková výměna. Gel s chladivým účinkem je skutečnou záchranou pro ty, kteří nemohou používat jeho „teplokrevné kolegy“ z důvodu kontraindikací, nebo je přitom natolik pálí pokožka, že zakoušejí skutečná muka.

Na nejvyšší stupínek se ve složení gelu právem dostala jedinečná kombinace přírodních složek – koktejl ze čtyř nejbohatších přírodních zdrojů kofeinu: extraktů konžské kávy, zeleného čaje, guarany a kolového ořechu. Díky kofeinu jsou „pasivní tukové buňky“ celulitidy uvedeny do chodu, stávají se „palivem výměny energie“ a zmenšuje se jejich objem. Na rozdíl od syntetického složení má přírodní kofeinový komplex dlouhodobý účinek. Výtečným pomocníkem a doprovodnou látkou pro průnik složek kofeinového komplexu do „nitra nepřítele“ a zvýšení jejich účinnosti je organická síra. Ta má navíc ještě jednu velmi důležitou funkci – aktivuje syntézu hlavních bílkovin vazivové tkáně, napomáhá snižovat tvorbu „příčné vazby“ v molekulách kolagenu, obnovuje pružnost kolagenových vláken v podkožní tukové tkáni, které ztvrdly v důsledku nedostatku výživných látek, a podporuje zlepšení elasticity kůže „navenek“. Také citrónové a pomerančové silice obsažené ve složení přípravku podporují vyhlazení a pružnost kůže. Mají lipolytický účinek a posilují metabolismus v problematických partiích. V boji proti celulitidě plní ještě jednu důležitou funkci – slouží jako prostředek aromaterapie. Stres totiž patří k příčinám vzniku „pomerančové kůže“. Vůně citrusových plodů a mentolu, která se bude vznášet ve vzduchu během procedury, přispěje k uvolnění a zklidnění.

Kofein obsažený v kávových zrnech má jedinečné vlastnosti pro získání štíhlé postavy. „Předepisuje“ tukovým buňkám „dietu“, protože:

  • aktivuje přirozený proces lipolýzy (odbourávání tuků) za účelem jejich další přeměny na energii ® napomáhá spalování tuků;
  • zlepšuje prokrvení a látkovou výměnu a odstraňuje stagnační jevy v podkožní tukové tkáni a odstraňuje toxiny;
  • účinkuje jako drenáž (odstraňuje z tkání přebytečnou tekutinu) a pomáhá zmenšovat otoky.

 Složení lipolytického gelu na celulitidu obsahuje čtyři nejbohatší přírodní zdroje kofeinu najednou:

  • extrakt konžské kávy
  • extrakt zeleného čaje
  • extrakt semen guarany
  • extrakt kolových ořechů

Extrakt konžské kávy (druh robusta).  Obsah kofeinu v kávě robusta je dvakrát vyšší než v kávě známé jako „arabika“. Zrna zelené kávy obsahují také další složku důležitou pro dosažení štíhlosti – složitý ester kyseliny kávové, která podporuje spalování tukových usazenin.

Extrakt zeleného čaje obsahuje kromě kofeinu ještě antioxidační složky – katechiny a polyfenoly, které zlepšují výměnu tepla v organismu. Vlivem jejich působení se usazené tuky rychleji přeměňují a spalují. Zelený čaj je jedničkou, co se týče antioxidačního působení, jasně vede nad vitamínem C i tokoferolem.

Nejdůležitější složkou extraktu semen guarany je guaranin (kofein guarany). Rostlina má ještě další aktivní složky, které pomáhají proti celulitidě – theobromin a theofylin. Theobromin je látka zvaná spasmolytikum. Je obsažena v kakaových bobech, kávových zrnech a kolových ořechách. Zlepšuje krevní oběh a má drenážní účinky, čímž přispívá k odstraňování přebytečné tekutiny z tkání. Rostlinný theofylin patří v moderní kosmetologii k jednomu z nejúčinnějších spalovačů tuků. Společně pak toto trio (theofylin, theobromin a guaranin) posilují látkovou výměnu a podporují odstranění přebytečného tuku z buněk.

Hlavní prospěšné vlastnosti extraktu ořechů kolovníku spočívají v jeho silném tonizujícím účinku. Celosvětově známý nápoj se původně vyráběl právě z něho. Plody rostliny obsahují třikrát více kofeinu než kávová zrna. Svým chemickým složením se plody kolovníku podobají guaraně, kávovým zrnům a čajovým lístkům. Obsahují již zmíněné stimulátory – kofein, theobromin a theofylin.

Boj proti celulitidě je potřeba vést na dvou frontách: spalovat tuk a obnovovat vazivovou tkáň. Na stavu vnější vrstvy pokožky závisí, nakolik budou vnější projevy celulitidy znatelné. Jestliže je pokožka pružná a elastická, je pro buňky přeplněné tukem poměrně obtížné „protlačit se“ navenek. Turgor (napětí) kůže závisí na stavu kolagenových vláken, které jsou jako pružiny v matraci – vytvářejí pevnou schránku. Pokud jsou pružná a pevná, bude kůže celistvá a elastická. Kolagen tvoří 70 % hmotnosti bílkovin kůže. Složení lipolytického gelu na celulitidu je obohaceno složkou, která je přirozenou součástí kůže a podílí se na syntéze kolagenu. Je to organická síra. Tato čtvrtá základní složka je pro člověka životně důležitá hned po kyslíku, vodě a soli. Síra je nepostradatelným „dílkem skládačky“ ve struktuře kolagenu. Bez ní by se jednoduše vůbec nevytvořil. Síra předchází ochabování kůže, jelikož v kolagenovém řetězci obnovuje „vypadlé články“, a to jak v povrchové vrstvě kůže, tak i v podkožní tukové tkáni. Kromě toho je látkou doprovázející další aktivní složky lipolytického gelu, čímž se zvyšuje jejich účinek.  

Zbavit se „pomerančové kůže“ pomůže pomerančový a citronový olej obsažený v gelu. Díky svým aktivním kyselinám olej citrusových plodů aktivuje látkovou výměnu, odvádí z buněk a kůže zplodiny, toxiny a přebytečnou tekutinu. Jestliže samotné oleje zvyšují napětí kůže, pak jejich vůně posiluje celý organismus. Aromaterapie pomáhá zlepšovat náladu a citové rozpoložení, odbourává stres a únavu.

Mentol obsažený v lipolytickém gelu hraje roli „ochlazující složky“. Při působení na kožní chladové receptory vyvolává nejdříve stažení cév, a poté jejich roztažení, tím se zlepšuje krevní oběh, zrychlují se procesy látkové výměny, dochází k mohutnému vyplavení endorfinů (hormonů štěstí a dobré nálady).

POUŽITÍ:

Problematické partie masírujte 1-2krát denně. Gel se nesmývá. Přípravek disponuje kryoefektem a může se používat k „chladným“ zábalům.

-       je účinný na všechny druhy celulitidy: měkkou, otokovou, kompaktní a smíšenou;

-       používá se na ruce, břicho, boky a hýždě;

-       rychle se vstřebává, bez pocitu lepkavosti;

-       nezanechává stopy na oblečení.

 

Masáž lipolytickým gelem prováděná v domácích podmínkách je podobná proceduře kryolipolýzy prováděné v kosmetickém salónu:

1)    spouští proces odbourávání tukové mezivrstvy. Z důvodu lokálního ochlazení je organismus donucen se zahřívat na úkor nahromaděné tukové tkáně;

2)    zvyšuje se tonus kůže, její elasticita a pružnost;

3)    zlepšuje se látková výměna, dochází k čištění od usazenin a toxinů;

4)    odstraňuje se pocit tíhy v nohou;

5)    slouží jako prevence výskytu strií při přípravě na těhotenství

Dotaz na produkt

Zeptejte se na cokoli.

(nepovinné)
*(Vyžadováno. Budeme Vás informovat.)
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.