Spolupracujeme s osvědčenou dopravní společností GLS, která doručuje zásilky v nejkratší možné lhůtě v závislosti na cílové destinaci. Ohledně konkrétního termínu dodání bude zákazník vždy informován prostřednictvím automaticky zasílaného e-mailu či sms zprávy.

Po vytvoření objednávky, ihned po zaplacení balík pečlivě připravíme a odešleme na adresu uvedenou v objednávce. Historii a stav svých objednávek můžete následně pohodlně sledovat po přihlášení do svého účtu na stránkách www.tiandeprozdravi.cz. V případě dotazů či nejasností nás kontaktujte na info@tiandeprozdravi.cz.

Cena dopravného a doběrečného

- při objednávce nad 1 500,- Kč je dopravné ZDARMA v případě zvolení platby dobírkou je doběrečné vždy 50,- Kč (platí při jakékoli výši objednávky)
- poštovné je 79,- Kč a je automaticky připočítáno, pokud je objednávka nižší než 1 500,- Kč
- naše slevy jsou vždy vypočítávány z částky před připočtením dopravy

Doprava

- v případě platby převodem na bankovní účet uvedený v informačním emailu po dokončení objednávky je zboží zasíláno vždy po přičtení platby na náš účet, v případě zaslání informace o platbě je zboží zasláno ihned.
- dopravce je GLS a svoz balíčků je každý den kolem 12:00 hod. Pokud svou objednávku uděláte před 11:00 hod. bude balíček zaslán ještě ten den.
- v případě, že jste objednávku ukončili po 11:00 hodině bude balíček dán na svoz v den následující.
- pro tuto chvíli balíčky nejsou expedovány o víkendy ani o státem uznané svátky.
- v případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na info@tiandeprozdravi.cz

Váš tým servisního centra tianDe Most.


Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.