Věříte na zázraky?

Zázraky existují, zázraky se dějí a my máme tu čest Vám jeden zázrak představit: Zázrak jménem tianDe.

Nejprve si pojďme říci, co slovo “tianDe” znamená, protože význam slova je v tomto případě velmi důležitý a bude Vás provázet celým světem tianDe.

Slovo tiande pochází z čínštiny a v překladu do češtiny znamená: Nebeská dokonalost. Každý z nás si zaslouží dokonalou péči… Odměňujte Vaší pleť, Vaše tělo a hýčkejte si to nejdůležitější - Vaše zdraví. Dopřejte si sílu Tibetské medicíny a altajské moudrosti v pobobě tianDe produktů. Dopřejte si nebeskou dokonalost…  Vítejte ve světě tianDe.

tianDe - unikátní kosmetické výrobky

Kosmetika tianDe se vyrábí podle tradičních postupů čínské medicíny a využívá nejnovějších vědeckých úspěchů a pokročilé technologie. Jednou z mnoha výhod kosmetiky tianDe je rychlý účinek. tianDe zlepšuje pleť pomocí látek, které prostupují do hloubky. Tyto látky stimulují naše vlastní buňky k činnosti, tzn. buňky začnou znovu a přirozeně pracovat.

Kosmetika tianDe dovede podpoří Vaší pleť, ale i Vás jako osobu, a to díky své úžasné energii… a to hned na poprvé, při prvním ošetření pleti.

tianDe - kvalita produktů a jejich složek

Při výrobě produktů tianDe se využívají pouze vysoce kvalitní rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu.

Rostliny, ze kterých se kosmetika vyrábí, jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi a to v určitých obdobích lunárního kalendáře. Voda používaná při výrobě produktů tianDe se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.

Produkty tianDe obsahují pouze vzácné přírodní ingredience a to: léčivé rostliny (ženšen, zázvor, lotos, laminaria…), éterické oleje (z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí…), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen…), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík).

Věděli jste, že výsledek použití produktů tianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou? Vyzkoušejte, uvidíte... 

Budeme rádi pokud se s námi podělíte o zkušenosti s kosmetikou tianDe. Sledujte náš Facebook.


Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.