Péče o zuby

V této kategorii není žádné zboží.

Je libo zářivý úsměv? Chcete mít zdravé dásně? V tianDe pamatujeme na všechny potřeby vašich úst. V naší nabídce najdete zubní pasty, gely a zubní kartáčky pro dospělé i děti.  Péče o zuby by měla být jednou ze základních hygienických návyků, kterou bychom měli vykonávat pravidelně každý den. Stejně tak intimní hygiena má své místo při celkové p...

Je libo zářivý úsměv? Chcete mít zdravé dásně? V tianDe pamatujeme na všechny potřeby vašich úst. V naší nabídce najdete zubní pasty, gely a zubní kartáčky pro dospělé i děti.  Péče o zuby by měla být jednou ze základních hygienických návyků, kterou bychom měli vykonávat pravidelně každý den. Stejně tak intimní hygiena má své místo při celkové péči o tělo. Do hygieny můžeme řadit např. balzámy na rty, protože hydratace a ochrana rtů je základem. Kosmetika tianDe dbá na celkové zdraví.

Méně
Zobrazit
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.