Sleva! tianDe krém na oči s mucinem hlemýžďů, 5 ks x 10 ml Rozbalit

tianDe krém na oči s mucinem hlemýžďů, 5 ks x 10 ml

14602

Nové

Krém na citlivou pokožku kolem očí dokonale hydratuje a vyživuje pokožku, naplní ji energií a vitalitou.
Snižuje viditelnost vrásek a tmavých kruhů pod očima, vrací pokožce přirozenou záři.

Informace

Tento produkt již není na skladě

525 Kč

s DPH

656 Kč s DPH

-20%

By buying this product you can collect up to 24.8 bodů. Your cart will total 248 bodů that can be converted into a voucher of 50 Kč.


Základem krému je hlemýždí mucin (sekret hlemýždě), který obsahuje obrovské množství cenných kosmetických složek: kolagen, elastin, vitamíny A, C, E, kyselinu hyaluronovou a další. Vhodné pro všechny typy pleti a věkové kategorie.

V luxusních kosmetických salónech jsou i měsíční čekací doby na finančně nákladné (i tisíce korun) ošetření kosmetickým prostředkem obsahujícím mucin nebo na proceduru provedenou přímo živými hlemýždi. Hlemýždi totiž produkují unikátní sekret, který podporuje regeneraci, vyhlazení a změkčení pokožky, odstraňuje suchost a odlupování.

Společnost TianDe poskytuje možnost pocítit vliv sekretu hlemýždí bez front a za mnohem menší náklad než v kosmetických salónech. V této kosmetické řádě sekret hlemýždí se nachází v očištěné a koncentrované formě - ve formě výluhu - mucinu.

Produkty série Snail Secret jsou balené do jednotlivých 5 pytlíků po objemu 10 milimetrů s praktickým dávkovačem. Zmenšená dávka snižuje počet používaných konzervačních látek - čím je menší objem kosmetického přípravku, tím méně konzervačních látek je nezbytné pro trvanlivost výrobku. Hermeticky zapečetěný pytlíček a dávkovač je spolehlivou bariérou proti proniknutí mikrobů dovnitř pytlíku s krémem.

Kosmetických vlastností hlemýždího slizu si všimli pěstovatelé růží - škrábance a modřiny na rukou se jim rychleji hojí. Nicméně historie uvádí, že šneci se používali pro kosmetické účely už ve starověkém Řecku: Hippokrates nazýval sekret hlemýžďů "elixírem mládí".

Dnes se hlemýždí sekret sbírá "humánním" způsobem a šneci zůstávají zdraví a živí. Aby se získal hlemýždí sekret, žlázy hlemýžďů se stimulují tím, že se umisťují do speciálního rotujícího kontejneru podobnému kolotoči. Výsledkem je zvýšená produkce sekretu. Jedná se o přirozenou reakci hlemýžďů na stres. Pomocí svého sekretu (mucinu) se šneci pohybují, ale i regenerují svoje orgány a krunýř. Regenerační potenciál hlemýžďů obdivoval už Charles Darwin, zejména vědce překvapovala schopnost hlemýžďů obnovovat jejich poraněné hlavy.

Molekuly Mucinu jsou z chemického hlediska glykoproteiny (bílkoviny + sacharidy). Jejich molekuly jsou jako mikroskopické kartáče. Proteinové složky mucinu hlemýžďů (aminokyseliny, peptidy) vyživují pokožku, podporují syntézu pojivové tkáně a stimuluje buněčnou obnovu, zabraňuje stárnutí kůžeSacharidy v mucinu dokonale hydratuje pleť, zvyšuje její turgor, vyhlazují jemné vrásky, také působí jako antioxidační ochrana.

MEZI AKTIVNÍ SLOŽKY PATŘÍ:

Allantoin – je populární kosmetickou přísadou s velmi zajímavou historií. Tato látka byla nalezena v embryonálních tkáních ptáků. Později bylo prokázáno, že přítomnost alantoinu v těle je nezbytná nejen pro správné vytvoření embrya, ale i pro růst tkání. Allantoin je zodpovědný za regeneraci buněk, také změkčuje rohovou vrstvu pokožky a podporuje odstraňování odumřelých kožních buněk.

Bakteriofágy - přírodní biologické omezovatele růstu bakterií, imunitní systém je používá jako zbraň proti patogenům. Jsou přítomny nejen v hlenu z hlemýžďů, ale i na sliznicích našeho těla, vždyť sliznice – to jsou "brány" pro infekce, které bakteriofágy "stráží."

MUCIN ZABEZPEČUJE:

  • regeneraci: podporuje obnovu buněk, bojuje proti nedokonalostim pleti;
  • omlazení: vyhlazuje vrásky, zpomaluje vznik nových, zvyšuje turgor pokožky;
  • ochranu pokožky: obsahuje antioxidanty, které chrání plet´ proti účinkům oxidačního stresu, zvyšuje obranné mechanismy proti bakteriím.

Působení mucinu hlemýžďů v tomto krému na oči doplňuje:

  • Hexapeptid-8 - peptid, který obsahuje glutaminovou aminokyselinu, arginin a methionin. Působí jako myorelaxant podobný Botoxu: uvolňuje mimické svaly, což přispívá k vyhlazení vrásek. Při tom hexapeptid nemá žádné vedlejší účinky, je netoxický !!!
  • Tripeptid-10 obsahuje aspargovou aminokyselinu, isoleucin a lysin. Tento peptid pomáhá seřadit správně řetězce kolagenu, zaručuje jím rovnoměrné ukládání. V tom, tripeptid 10 se nahrazuje protein kůže dekorin, který s věkem pracuje méně efektivně.

Produkce kolagenu v kůži a tvorba kolagenových šroubovitých pružin – to jsou dva různých procesy. Proto látky, které stimulují syntézu kolagenu, dělají pouze polovinu práce. V kůži může být dostatek kolagenu, nicméně pokud není uspořádán správné, může z něj být více škody než užitku. Za proces rovnoměrného ukládání kolagenových vláken v pokožce jsou odpovědné dekoriny - speciální proteiny kůže. Abychom pochopili roli dekorinu, je možné si představit prsty při pletení copánků. Stejně jako prsty rozdělují vlasové pramínky, které připravujete na pletení copánků, dekoriny odděluje pramínky kolagenu a připravuje je na kroucení do spirále. Proto v případě, že v pokožce je dost dekorinu, je všechen nově vytvořený kolagen shromažďován v samostatné ležící pružiny, které budou mít větší pružnost a tím zaručují dobré napnutí pokožky.

Dotaz na produkt

Zeptejte se na cokoli.

(nepovinné)
*(Vyžadováno. Budeme Vás informovat.)
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.