Tělový krém „Tekutá náplast“ Rozbalit

tianDe tělový krém „Tekutá náplast“

34413

Nové

Sebejistý pohyb nejen u sportovců!

Milovníci aktivního života a sportu, gaučoví nadšenci i Vy, jejichž náplní práce je sedět celý den u počítače - pro Vás tu je tekutá náplast z řady Altai Sacral!

Informace

3 ks

323 Kč

s DPH

322 Kč per 1

By buying this product you can collect up to 7.9 bodů. Your cart will total 79 bodů that can be converted into a voucher of 16 Kč.


SLOŽENÍ:

- extrakt propolisu zlepšuje mikrocirkulaci a podporuje obnovu kloubních tkání
- extrakt z plodů papriky roční má hřejivé působení na pokožku, urychluje metabolismus v problémových oblastech, pomáhá urychlit mikrocirkulaci a má také antioxidační a antibakteriální účinky
- výtažek z harpagofytu ležatého má protizánětlivé a antiseptické účinky a také zmírňuje bolest v kloubech, zlepšuje jejich pohyblivost, zmírňuje pocit ztuhlosti a snižuje otoky.
- olej z jehličí jedle má baktericidní účinky díky svému vysokému obsahu esenciálních olejů a pryskyřic a stimuluje mikrocirkulaci ve tkáních
- skořicový olej má antiseptické a hojivé účinky a zmírňuje bolest díky obsahu skořivého aldehydu, který tvoří 90 % éterického oleje
- esenciální olej z hřebíčku je vynikající antiseptikum, urychluje hojení drobných poranění a navíc odpuzuje hmyz!
- extrakt z olivových plodů zlepšuje vzhled pokožky, zvyšuje její pružnost a vyhlazuje drobné vrásky
- kafr aktivuje metabolické procesy v tkáních
- mentol má rozptylující účinek, který doprovází pocit chladu, zmírňuje podráždění a tonizuje pokožku

Při sedavém způsobu života je pro nás v první řadě nezbytné „rozproudit krev“ v organismu. To v plné míře umožní zahřívací účinek krému, který zlepšuje přísun krve ke kloubům.

Ať každý pohyb přináší jen radost!

 

Ať vám každý pohyb přináší radost!

POUŽITÍ:

Nanášejte na tělo lehkými masážními pohyby před tréninkem nebo při pocitu diskomfortu v oblasti kloubů.

Upozornění!! Tekutá náplast je velmi intenzivní pro své složení. Doporučujeme aplikaci v rukavicích, nebo po aplikaci umýt ruce velmi důkladně.

 


AKTIVNÍ SLOŽKY

Propolis
Propolis

Extrakt propolisu zlepšuje mikrocirkulaci, podporuje obnovu kloubních tkání.

Paprika roční
Paprika roční

Extrakt z plodů papriky roční má zahřívací působení na pokožku, urychluje metabolismus v problémových oblastech, pomáhá urychlit mikrocirkulaci, má antioxidační a antibakteriální vlastnosti.

Harpagofyt ležatý
Harpagofyt ležatý

Výtažek z harpagofytu ležatého. Tato rostlina se hojně využívá v lidové medicíně. Má protizánětlivé a antiseptické účinky, zmírňuje bolest v kloubech. Harpagofyt zlepšuje pohyblivost kloubů, zmírňuje pocit ztuhlosti, snižuje otoky.

Jedle
Jedle

Olej z jehel jedle má baktericidní účinek díky vysokému obsahu esenciálních olejů a pryskyřic, stimuluje mikrocirkulaci ve tkáních.

Skořicový olej
Skořicový olej

Skořicový olej má nezapomenutelnou vůni a silné účinky. Obsahuje skořicový aldehyd (cinnamald ehyd), jenž tvoří 90 % éterického oleje. Tato látka má antiseptické a hojivé účinky, zmírňuje bolest, hojně se využívá v aromaterapii, medicíně a kosmetickém průmyslu.

Hřebíček
Hřebíček

Esenciální olej z hřebíčku je vynikajícím antiseptikem, urychluje hojení drobných poranění. Aroma hřebíčku odpuzuje hmyz.

Olivy
Olivy

Extrakt z olivových plodů zlepšuje vzhled pokožky, zvyšuje její pružnost a elasticitu, vyhlazuje drobné vrásky.

Kafr
Kafr

Aktivuje metabolické procesy v tkáních, zlepšuje přenos účinných látek.

Mentol
Mentol

Má rozptylující účinek, který je doprovázen pocitem chladu. Zmírňuje podráždění, tonizuje pokožku. Osvěžuje, odstraňuje nepříjemný zápach.

Dotaz na produkt

Zeptejte se na cokoli.

(nepovinné)
*(Vyžadováno. Budeme Vás informovat.)
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.