tianDe Fluid na vlasy s arganovým olejem 50ml Rozbalit

tianDe Fluid na vlasy s arganovým olejem 50ml

20140/01

Nové

Arganový olej = tekuté zlato! Fluid na vlasy s arganovým olejem v sobě spojuje nasycenost a lehkost, vlasy vyživuje do hloubky a přitom je nezatěžuje. Olej se rychle vstřebává, aniž zanechává stopy, a zároveň vyplňuje mikroskopická poškození vlasového stvolu.

Informace

Tento produkt již není na skladě

442 Kč

s DPH

442 Kč per 1

By buying this product you can collect up to 15.5 bodů. Your cart will total 155 bodů that can be converted into a voucher of 31 Kč.


Je to přípravek 4 v 1. Obnovuje poškozené vlasy, protože zaceluje roztřepené konečky; chrání vlasy před negativními vlivy vnějšího prostředí, protože obnovuje ochrannou vrstvu vlasů; pečuje o vlasy tím, že je vyživuje do hloubky a hydratuje; usnadňuje styling nepoddajných vlasů.

Arganový olej s nejnovějším složením fluidu spojuje v sobě nasycenost a lehkost, vlasy vyživuje do hloubky a přitom je nezatěžuje. Látka s odlehčenou strukturou se rychle vstřebává, aniž zanechává stopy, a zároveň vyplňuje mikroskopická poškození vlasového stvolu. Fluid je vhodný pro všechny typy vlasů. Arganový olej byl právem pojmenován „tekutým zlatem“. Díky svému bohatému složení má fluid vysokou výživovou hodnotu a na vlasy působí komplexně:

 • VÝŽIVA, KTERÁ PŘINÁŠÍ ZMĚNU - pro hladké vlasy a maximální lesk;
 • REGENERACE: působí proti lámavosti a nahrazuje sestřih třepících se konečků;
 • OCHRANA: před ztrátou vlhkosti, před UV paprsky, volnými radikály, statickou elektřinou, před poškozením vysokou teplotou;
 • STYLING: upravuje nepoddajné vlasy a vlnící se prameny.

Základem fluidu na vlasy TianDe je vzácný arganový olej, jeden z nejdražších a nejcennějších na zemi. Arganový strom patří k nejvzácnějším na světě - roste pouze v pouštních oblastech Maroka. Ve světě se každoročně vyrobí 9 mld. litrů slunečnicového oleje, 3 mld. litrů olivového oleje, ale pouze 12 mil. litrů arganového oleje. Jedinečné složení arganového oleje dodá potřebné vyživovací látky i těm nejpoškozenějším vlasům a docílí jejich maximální regenerace!

Fluid na vlasy obsahuje komplex sestávající převážně z arganového oleje s přídavkem lněného oleje. Složení přípravku je doplněno kapalnými křemičitoorganickými polymery (silikony). Oleje intenzivně vyživují a regenerují vlasy po celé jejich délce. Silikony pak vytvářejí na vlasech „dýchající“ ochrannou bariéru, přičemž zabraňují ztrátě vlhkosti a vzniku poškození, umocňují lesk, hladkost a poddajnost vlasů, mají antistatický účinek.

DOPŘEJTE SI EXKLUZIVNÍ PÉČI:

 • Hluboké kondicionování suchých, porézních a oslabených vlasů
 • Zacelování roztřepených konečků
 • Významné snížení lámavosti vlasů
 • Dodání zářivého lesku viditelného i na světlých vlasech
 • „Resuscitace“ vlasů po odbarvení a všech druzích barvení
 • Zotavení vlasů po trvalé ondulaci

POUŽITÍ:

 • před mytím – jako regenerační maska
 • po umytí – jako nesmývatelný kondicionér a k modelaci účesu
 • po vyfoukání vlasů – k uhlazení nepoddajných vlasů a dodatečnému kondicionování suchých konečků

Používání fluidu s arganovým olejem má stejná specifika jako používání běžných olejů. K tomu, aby se olej maximálně vstřebal, se doporučuje jej před nanesením nahřát a rozetřít několik kapek v dlaních (fluid má velmi šetrnou spotřebu). Fluid rovnoměrně rozetřeme po celé délce vlasů nebo pouze v oblasti vlasových konečků (v závislosti na jejich stavu). 

Přípravek lze používat i jako nesmyvatelný kondicionér po každém umytí nebo jako intenzívní masku, a to 1-2krát týdně (množství nanášeného přípravku zvolíme podle plánovaného záměru).

Fluid je možné používat společně s jinými kosmetickými produkty, několik jeho kapek můžeme přidat do masky nebo balzámu na vlasy.

Dotaz na produkt

Zeptejte se na cokoli.

(nepovinné)
*(Vyžadováno. Budeme Vás informovat.)
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.