Pás s bodovou turmalínovou vrstvou Rozbalit

Pás s bodovou turmalínovou vrstvou

30126

Nové

Turmalínový pás pomáhá snížit lokální napětí v oblasti bederní páteře, pánve a podbřišku.

Podporuje hubnutí v oblasti břicha a beder nebo stehen.

Informace

10 ks

1 884 Kč

s DPH

By buying this product you can collect up to 45 bodů. Your cart will total 450 bodů that can be converted into a voucher of 90 Kč.


Přispívá ke zlepšení krevního oběhu, vyvolává subjektivní pocit tepla v bederní oblasti. Vhodný při sportovní a jiné fyzické aktivitě, stejně jako při dlouhodobém sezení nebo stání a pro ty, kteří vedou sedavý způsob života. Zahřívání výrazně podporuje hubnutí v oblasti břicha a beder, nebo stehen. Svou aktivitou tvorby záporných iontů turmalín také upravuje výkyvy chutí na sladké a náhlé potřeby jíst.

Turmalínový pás nesmí být používán lidmi s kovovým implantátem v oblasti zad, nebo i například po operaci, kdy byly použity šrouby či jiné kovové náhrady!

Pás s bodovou turmalínovou vrstvou je zdravotnický prostředek a je určen pro použití ve zdravotně-preventivních zařízeních i v domácnostech. Přináší úlevu od osteochondrózy bederní a křížové páteře, pomáhá k regeneraci natažených svalů, zlepšuje metabolismus, zrychluje buněčný metabolismus, odstraňuje svalové napětí, stres a únavu, působí regeneračně na celý organismus.

POUŽITÍ:

Na bedra přiložíme vlhký ubrousek, na který připevníme pás. Po 15-20 minutách začneme cítit teplo. Doba nošení se stanovuje individuálně, ale neměla by přesahovat 2 hodiny denně!

V místě použití pásu může docházet ke vzniku zarudnutí a pocitu pálení. Je to běžná reakce, která po 3-4 hodinách po sundání pásu zmizí.

Pás je určený pro 5000 hodin použití.

OBSAHUJE:

turmalínový prášek, který se získává z minerálu vyzařujícího elektromagnetické vlnění. Při interakci s lidským tělem generuje mikrovlny, díky jejichž působení se zintenzivňuje výměna látek v lidských buňkách, a tím i schopnost těla vylučovat toxiny.

Bodová turmalínová vrstva zajišťuje: 

  • volnost a komfort při každém pohybu
  • příjemné teplo pro ty, kteří se každodenně starají o své tělo
  • rychlé rozehřátí tkání
  • zlepšení krevního a mízního oběhu
  • podporu odstranění lokálního napětí při sportu a jiné fyzické zátěži

Infekční nemoci, nedostatek každodenního pohybu, nezdravá strava a nadměrná fyzická zátěž.. to vše jsou faktory, které škodí naším kloubům! A právě na zdraví našich kloubů závisí naše pružnost, krása a volnost pohybu, dobrá nálada a hlavně radost z každého pohybu bez pocitu bolesti a napětí.

Pás s turmalínovou vrstvou je:

  1. pohodlný - Vy sami se rozhodnete, kdy ho budete používat,
  2. jednoduchý - jeho použití je opravdu snadné,
  3. příjemný - jeho použití je komfortní a bezbolestné,
  4. efektivní - pozitivní vliv na organismus můžete pocítit velmi brzy - již po několika prvních aplikacích. Pravidelné používání výrobků s turmalínem Vám může zajistit dlouhodobý pozitivní účinek.

 

Turmalín je jediný minerál nacházející se na Zemi, který má trvalé magnetické pole. A právě tato jeho jedinečná vlastnost se stala základem pro jeho využití ve výrobcích s bodovou turmalínovou vrstvou.

Pás pomáhá snížit lokální napětí v oblasti bederní páteře, pánve a podbřišku. Přispívá ke zlepšení krevního oběhu, vyvolává subjektivní pocit tepla v bederní oblasti. Vhodný při sportovní a jiné fyzické aktivitě, stejně jako při dlouhodobém sezení nebo stání a pro ty, kteří vedou sedavý způsob života.

Velikost pásu: univerzální - délku pásu je možné regulovat gumičkami na suchý zip, max. obvod 110cm.

Dotaz na produkt

Zeptejte se na cokoli.

(nepovinné)
*(Vyžadováno. Budeme Vás informovat.)
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.