Krční pás s bodovou turmalínovou vrstvou, 1 ks Rozbalit

Krční pás s bodovou turmalínovou vrstvou, 1 ks

30127

Nové

Ke snížení napětí v oblasti krční páteře a mezi lopatkami, ale i na dalších místech těla.

V pásu je obsažen turmalín - jedinečný polodrahokam, který se používá v léčitelství v Indii jako tlumič bolesti.

Informace

4 ks

625 Kč

s DPH

By buying this product you can collect up to 14.9 bodů. Your cart will total 149 bodů that can be converted into a voucher of 30 Kč.


POZOR!

Turmalínový pás nesmí být používán lidmi s kovovým implantátem v oblasti zad, nebo i například po operaci, kdy byly použity šrouby či jiné kovové náhrady!

Krční pás s bodovou turmalínovou vrstvou je zdravotnický prostředek určený jak pro zdravotnická zařízení, tak pro domácí použití. Zlepšuje stav krční páteře při osteochondróze, snižuje bolest v oblasti krku a lopatek, snižuje napětí svalů, zlepšuje metabolismus, zrychluje metabolismus buněk, zbavuje ospalosti a únavy, má obecný povzbuzující účinek na celý organismus.

POUŽITÍ:

Na krk přiložíme vlhký ubrousek, na který připevníme návlek tak, aby se zapínání nacházelo vepředu. Po 15-20 minutách začneme cítit teplo. Můžeme používat 1-3 x denně po dobu 1-3 hodin. Doporučené trvání kúry - 3 měsíce. Po měsíční přestávce je možné kúru zopakovat za dodržování stejného režimu působení.

POZOR! V místě aplikace pásu může docházet ke vzniku zarudnutí a pocitu pálení. Jedná se o běžnou reakci, která vymizí po 3-4 hodinách po odstranění návleku.

Bodová turmalínová vrstva zajišťuje: 

  • volnost a komfort při každém pohybu
  • příjemné teplo pro ty, kteří se každodenně starají o své tělo
  • rychlé rozehřátí tkání
  • zlepšení krevního a mízního oběhu
  • podporu odstranění lokálního napětí při sportu a jiné fyzické zátěži

Infekční nemoci, nedostatek každodenního pohybu, nezdravá strava a nadměrná fyzická zátěž.. to vše jsou faktory, které škodí naším kloubům! A právě na zdraví našich kloubů závisí naše pružnost, krása a volnost pohybu, dobrá nálada a hlavně radost z každého pohybu bez pocitu bolesti a napětí.

Turmalín je jediný minerál nacházející se na Zemi, který má trvalé magnetické pole. A právě tato jeho jedinečná vlastnost se stala základem pro jeho využití ve výrobcích s bodovou turmalínovou vrstvou.

OBSAHUJE:

- turmalínový prášek se získává z minerálu, který vyzařuje elektromagnetické vlnění. Při interakci s lidským tělem generuje mikrovlny, díky jejichž působení se zintenzivňuje výměna látek v lidských buňkách, a tím i schopnost těla vylučovat toxiny.

Pás s turmalínovou vrstvou je:

  1. pohodlný - Vy sami se rozhodnete, kdy ho budete používat,
  2. jednoduchý - jeho použití je opravdu snadné,
  3. příjemný - jeho použití je komfortní a bezbolestné,
  4. efektivní - pozitivní vliv na organismus můžete pocítit velmi brzy - již po několika prvních aplikacích. Pravidelné používání výrobků s turmalínem Vám může zajistit dlouhodobý pozitivní účinek.

 

Pás přispívá ke snížení napětí v oblasti krční páteře a mezi lopatkami. Pomáhá zmírnit pocit únavy, urychluje adaptaci v případě častých přejezdů a přeletů.

Krční pás se může stát nenahraditelným pomocníkem pro odstranění únavy v oblasti krční páteře pro ty, jejichž činnost vyžaduje, aby se po dlouhou dobu nacházeli v nezměněné poloze (řidiči, piloti, uživatelé PC a jiní).

AKTIVNÍ SLOŽKY

Turmalín
Turmalín

Turmalínový prášek se získává z minerálu, který vyzařuje elektromagnetické vlnění. Při interakci s lidským tělem generuje mikrovlny, díky jejichž působení se zintenzivňuje výměna látek v lidských buňkách, a tím i schopnost těla vylučovat toxiny.

Dotaz na produkt

Zeptejte se na cokoli.

(nepovinné)
*(Vyžadováno. Budeme Vás informovat.)
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.