Kosmetická tělová fytonáplast Zhui Feng Forte Rozbalit

Kosmetická tělová fytonáplast Zhui Feng Forte

30106

Nové

Síla přírody pro lehkost pohybu, 4ks

Informace

30 ks

109 Kč

s DPH

109 Kč per 1

By buying this product you can collect up to 2.2 bodů. Your cart will total 22 bodů that can be converted into a voucher of 4 Kč.


POPIS:

Na obalu náplasti „Zhui Feng Forte“ jsou vyobrazeny rýžové plantáže. Jejich vlnité linie táhnoucí se do dálky připomínají konstrukci svalů lidského těla. Tento obrázek znázorňuje základní účinky fytonáplasti.

Obsažené aktivní složky napomáhají:

  • Náplast pracuje na principu „suché kapačky“
  • Namožené, ztuhlé svaly
  • Odstranit pocit bolesti svalů, šlach
  • Na oblast kloubů a křížovou oblast páteře
  • Sportovní tréninky, fyzická námaha, poranění a natažení
  • Účinné látky se dostávají tam, kde jsou potřeba, aniž by vstupovaly do trávicí soustavy a zatěžovaly ji 

Fytonáplast Zhui Feng zbavuje bolesti, odstraňuje otoky, zlepšuje krevní oběh, uvolní stah svalů. Uleví při namožených svalech například po přílišné práci. Jelikož má protizánětlivé účinky je vhodná i pro použití u již vzniklých zánětů. Používají se taktéž u bolestí zubů. U klasických (ne migréna) bolestí hlavy se lepí za uši, na spánky a krční páteř.

POUŽITÍ:

Před použitím náplasti je potřeba pečlivě očistit a odmastit tu část pokožky, kde bude přípravek působit. Naneste fytonáplast „Zhui Feng Forte“ od TianDe na problematické místo (kloub, křížovou oblast páteře, bolavé místo). Nechte působit maximálně 12 hodin. Používejte každý den po dobu 7-10 dní.

Dotaz na produkt

Zeptejte se na cokoli.

(nepovinné)
*(Vyžadováno. Budeme Vás informovat.)
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.