Sleva! Charm Pleťový krém-gel “Aquaterapie” Rozbalit

Charm Pleťový krém-gel “Aquaterapie”

15803

Nové

Aquaterapie pro Vaši pokožku!

Charm Collection – mládí na věky

Informace

Tento produkt již není na skladě

580 Kč

s DPH

966 Kč s DPH

-40%

By buying this product you can collect up to 25 bodů. Your cart will total 250 bodů that can be converted into a voucher of 50 Kč.


POUŽITÍ:

Jemným poklepáváním naneseme na předem očištěnou pleť obličeje a krku s výjimkou očního okolí!

OBSAHUJE:

  • extrakt z portuláku je zdrojem organických kyselin: šťavelové, jantarové a citronové, které přispívají k odlupování zrohovatělých buněk a stimulují regenerační proces pokožky
  • hydrogel s betainem na sebe váže velké množství vlhkosti, která je nezbytná pro pleť; hydrogel je obohacen o betain, který zadržuje v buňkách molekuly vody, a tím účinně hydratuje pokožku
  • hydratační komplex Pentavin je komplex karboxyhydrátů, vytvořený na bázi D-glukózy rostlinného původu získané z pšeničných klíčků, poskytuje pokožce tenkou ochrannou vrstvu, která zabraňuje narušení hydrolipidické rovnováhy a zajišťuje jednotný tón pokožky
  • alpská voda z ledovce Argentiere naplňuje pokožku vláhou a všemi nezbytnými minerály, vytváří na jejím povrchu tenkou ochrannou vrstvu, která zabraňuje ztrátě vlhkosti a také zvyšuje obranyschopnost kůže vůči vnějším vlivům

ÚČINKY KRÉMU:

- Hydratace: obnovuje optimální úroveň hydratace pokožky
- Revitalizace: pomáhá „oživit“ suchou, dehydratovanou pleť
- Komfort a ochrana: odstraňuje pocit pnutí a diskomfortu po dlouhém pobytu na slunci

Čím jsou známy francouzské Alpy? Drahými lyžařskými rezorty, pohodlnými horskými chatami a … věčnými ledovci, které jsou nezřídka staré tisíce let. Základem krému TianDe je ta nejčistší voda z ledovce Argentiere doplněná o aktivní složky. Výsledkem je ideální produkt pro maximální hydrataci.

Pleťový krém „Aquaterapie“ je vhodný pro dámy jakéhokoliv věku. Pokud Vaše pleť vypadá povadle, suše a bez života, dodejte jí ledovcovou vodu. Uvidíte výrazný rozdíl. Rozlučte se s pocitem pnutí a suchosti. Díky vlastnostem ledovcové vody a dalších aktivních složek krému pokožka získá maximální hydrataci.

„Aquaterapie“ pomůže obnovit optimální rovnováhu vody v pokožce, zjemní vrásky a dodá pleti ideální svěžest a jemnost.

AKTIVNÍ SLOŽKY

Šrucha zelná
Šrucha zelná

Extrakt z portuláku je zdrojem organických kyselin: šťavelové, jantarové a citronové, které přispívají k odlupování zrohovatělých buněk a stimulují regenerační procesy pokožky.

Hydrogel s betainem
Hydrogel s betainem

Váže na sebe ohromné vložství vlhkosti, která je tak nezbytná pro pleť. Hydrogel je obohacen o betain, který zadržuje v buňkách molekuly vody, a tím účinně hydratuje pokožku.

Hydratační komplex Pentavin
Hydratační komplex Pentavin

Jedná se o komplex karboxyhydrátů, vytvořený na bázi D-glukózy rostlinného původu získané z pšeničných klíčků. Poskytuje pokožce tenkou ochrannou vrstvu, která zabraňuje narušení hydrolipidické rovnováhy a zajišťuje jednotný tón pokožky.

Alpská voda z ledovce Argentiere
Alpská voda z ledovce Argentiere

Hlt svěžesti pro pokožku! Naplňuje ji vláhou a všemi nezbytnými minerály, vytváří na jejím povrchu tenkou ochrannou vrstvu, která zabraňuje ztrátě vlhkosti, a také zvyšuje obranyschopnost kůže vůči vnějším vlivům.

Dotaz na produkt

Zeptejte se na cokoli.

(nepovinné)
*(Vyžadováno. Budeme Vás informovat.)
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.