DETOX

V této kategorii není žádné zboží.

Zbavte své tělo toxínů a nánosů škodlivých látek. Nechte své tělo pracovat v čase, kdy vy sami spíte. Jednoduchá aplikace detoxikačních náplastí zaručuje komfort a vaše tělo bude vykazovat lehkost už za pár dní. Své tělo můžete ozdravit i pomocí bylinných čajů, které podpoří vaše tělo, mysl i duši. Detox těla můžete podpořit pomocí solných koupe...

Zbavte své tělo toxínů a nánosů škodlivých látek. Nechte své tělo pracovat v čase, kdy vy sami spíte. Jednoduchá aplikace detoxikačních náplastí zaručuje komfort a vaše tělo bude vykazovat lehkost už za pár dní. Své tělo můžete ozdravit i pomocí bylinných čajů, které podpoří vaše tělo, mysl i duši. Detox těla můžete podpořit pomocí solných koupelí a následně použít tělovou sůl, která zbaví vaše tělo přebytečné zrohovatělé kůže a dodá jemnost pokožce. Tělo pak namažte tělovým mlékem, každá buňka vaší pokožky získá podporu díky složení a jedinenosti péče o vaše tělo.

Méně
Zobrazit
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.