tianDe přírodní deodorant Natural Veil - Alunit, 60 g Rozbalit

tianDe přírodní deodorant Natural Veil - Alunit, 60 g

30101

Nové

Přírodní krystal Natural Veil využijete jako bezpečný antiperspirant, ale i pro univerzální přírodní dezinfekci, proti moučnivce, oparům, aftům a bradavicím, proti akné, paradentóze, na svědění a otoky po kousnutí hmyzem, po holení, na odřeniny, drobné krvácení a hojení ran i proti rýmě.

Informace

skladem

6 ks

326 Kč

s DPH

By buying this product you can collect up to 9.2 bodů. Your cart will total 92 bodů that can be converted into a voucher of 18 Kč.


Složení:

100 % Potassium Alum

Přírodní solný krystal (kamenec), který se nachází v zemské kůře. Vzniká zvětráváním žulových skal v teplém a vlhkém prostředí. V ájurvédě a čínské medicíně se využívá nejen z vnějšku, ale také vnitřně.

Antiperspirant bez aluminiových solí, které mohou přispívat ke vzniku rakoviny prsu. Je bez aerosolí, které způsobují ozónovou díru. Tento čistě přírodní deodorant je bez parabenů a alkoholu, který může způsobovat podráždění pokožky. Alunit je přírodní krystal vulkanického původu s antibakteriálními účinky. Těží se na jihu Číny, kde je tisíce let používán k boji s různými chorobami.

Jediný krystal využijete jako:

  • antiperspirant/deodorant
  • proti moučnivce, oparům, aftům a bradavicím
  • na akné
  • proti paradentóze a krvácivosti dásní
  • na svědění a otoky po kousnutí komárů a much
  • po holení
  • na odřeniny, drobné krvácení a hojení ran
  • proti rýmě.

POUŽITÍ:

Krystal namočte do vody a potírejte jím postižená místa, voda povrch krystalu rozpouští a ten se postupně zmenšuje. Pro potřeby výplachu úst stačí nalít vodu do uzávěru a krystal v ní na pár minut namočit - vzniklý roztok pak používejte pro výplachy, kloktání či postřikování (např. do nosu při rýmě).

Na rozdíl od běžných antiperspirantů alunit nenarušuje funkci potních žláz (jedna z nejdůležitějších funkcí těla pro eliminaci toxinů, protože neobsahuje:

  • aluminiové soli, které ucpávají kanálky potních žláz a zvyšují riziko výskytu rakoviny prsu;
  • alkohol, který se používá ke zničení bakterií a dráždí pokožku.

Částice alunitu neucpávají mazové žlázy, ale zastavují pocení. Mnozí lidé se nemohou vzdát antiperspirantů, protože se začínají silněji potit. Ve skutečnosti se jedná o přechodný jev. Organismus se při používání alunitu mění, protože byl po dlouhou dobu zbaven jedné ze svých nejdůležitějších funkcí a nemohl úplně eliminovat toxiny. Průměrně za 7-10 dní od chvíle, kdy přestanete používat běžný antiperspirant, se pocení zmírní a dostane do normálu.

Alunit:
• silně desinfikuje
dehydratuje kožní bakterie, které způsobují zápach
neblokuje póry
• je vhodný pro muže, ženy i děti pro desinfekci
• při aplikaci na sliznici a k výplachu používáme ředěný!

Alunit je velmi účinný na opary. Opar potírejte navlhčeným krystalem, puchýřku oparu se vysušují a stahují a za 3 dny je opar pryč.

TIP:

Pokud Vám krystal upadne a rozbije se, úlomky rozpusťte ve vodě a pokračujte v používání ve formě roztoku. Nebo je rozdrťte na prášek a špetku nasypte do bot, kde bude dlouho působit proti zápachu.

Jeden krystal při všestranném používání vydrží déle než 1 rok, nahradí 5 – 8 běžných chemických antiperspirantů.

Hodí se pro aplikaci po epilaci, uklidňuje pokožku a pečuje o ni. Může se nanášet i na chodidla a dlaně. Je vhodný pro nastávající a kojící maminky.

Zaručuje svěžest po dobu 24 hodin.

Dotaz na produkt

Zeptejte se na cokoli.

(nepovinné)
*(Vyžadováno. Budeme Vás informovat.)
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.