Ať je léto nebo zima, pokožka potřebuje speciální starostlivost. V mládí se ženy o péči příliš nestarají, větší pozornost věnují líčení, což je chyba. I když je vzhled pleti individuální, je nutné ji dopřát správnou výživu, vzduch, hydrataci i kvalitní spánek. Každý musí přeci odpočívat. Kosmetika zakoupená v drogerii nemusí být vždy to pravé ořechové. Pokud vyzkoušíte produkty tianDe, poznáte zlepšení stavu pleti během velice krátké doby. Veškeré výrobky obsahují jen přírodní složky, jako jsou zázvor, ženšen, mořské řasy, jasmín, mandle, hadí tuk, perly, ovčí placenta.

Připravte svá chodidla do sandálů

Jsou vaše nožky unavené, mozolové, suché a poseté zhrublou kůží? V tom případě oceníte tonizující koupelový gel Fytokoupel Talasso. Kombinace esenciálních olejů a rostlinných výtažků dokáže kůži zjemnit, osvěžit, zpevnit cévy a zmírnit pocení. Rozhodně je nutné zmínit i revitalizující účinky, lepší odstranění mozolů a odpudivé kůže. Pakliže budete používat koupelový gel pravidelně, můžete dát sbohem plísňovým infekcím. Výsledkem je stimulace krevního oběhu, zbavení se zápachu nohou a nožky jako od dítěte. Koupel nohou si zamilujete!

Oční okolí bez vrásek

Trápí vás vrásky na očních víčkách? Zapomeňte na běžně dostupné kosmetické přípravky a vyzkoušejte krém na oční víčka proti vráskám Sheep placenta. Určitě oceníte zjemňující a osvěžující účinek. Oční krém proti vráskám pleť zpevňuje a dodává mu ztracenou pružnost. Je vhodný pro ženy od 35 let, které zbystří u jeho schopnosti vyhlazovat vrásky.

Zdravé dásně a zuby

Když začnou problémy se zuby, je zle. Člověk by se měl zaměřit na pravidelnou péči. Díky gelu na zuby Tekutý vápník, který obsahuje jedinečnou formuli, bude váš chrup méně citlivý. Zubní gel rovněž odstraňuje zubní plak a zamezuje vzniku a rozvoji kazu. To vše díky čištění dvakrát denně.

gel-na-zuby-tekuty-vapnik-120-gkrem-na-ocni-vicka-proti-vraskam-sheep-placenta-50-g