Asi vás teď zajímá, co tianDe je a jaký může mít vliv na vaše tělo? tianDe je prodejce kosmetiky, která pro svou výrobu využívá poznatků tradiční čínské medicíny, a především i surovin z dálného východu. Svou pleť, tělo i vlasy tak můžete hýčkat léčivými rostlinami.

Jako druhá otázka vás asi napadá, proč právě tianDe? V čem je jedinečný? Podíl přírodní složky v jejich produktech je vysoký. Produkty působí do hloubky a komplexně, přináší úlevu či změnu k lepšímu na více místech těla, při správném a dlouhodobém použití jakéhokoli výrobku tianDe můžete dosáhnout obdobných výsledků jako v případě terapeutické léčby tradiční čínské medicíny.

Jak zatočit s celulitidou?

Každá žena se v životě setkala s obdobím, kdy ji trápila celulitida. Proč se tomu tak děje a co s tím? Většinou je problém na straně látkové výměny, lymfatického systému a toxinů. Právě proto se daleko častěji objevuje u lidí s nadváhou, všechny procesy se s tloušťkou zpomalují. Takže než sáhnete po prvním krému v drogérii, který zaručuje likvidaci celulitidy za tři týdny většinou díky obsahu kofeinu, podívejte se na stránky tianDe a vyzkoušejte jejich výrobek, jenž působí z dlouhodobého hlediska na látkovou výměnu v těle. Krém na celulitidu s extraktem z chilli papriček zbaví vaše tělo nevzhledných dolíčků urychlením rozkladu a vylučováním tuků. Krém vmasírujete krouživými pohyby a necháte působit. Prohřátí uvede do pohybu látkovou výměnu stejně jako při prokrvení pokožky kartáčováním.

Úleva pro unavené nohy

Další produkt vám může pomoct v boji s těžkýma a unavenýma nohama. Dlouhým stáním a popocházením otékají dolní končetiny, následně se mohou vyskytovat křečové žíly, protože tento nápor žíly neustojí. Účinnou variantou je fytogel Slaviton. Díky bylinnému složení je jeho využití širší a pomáhá třeba i při bolestech hlavy, stačí jej vmasírovat do spánků.

tianDe vně i vnitřně

V traciční čínské medicíně je vždy pamatováno na to, že vše se vším souvisí. Bolesti hlavy či nohou mohou být jen ozvěnou jiných problému uvnitř těla. Proto společnost tianDe vyrábí i bylinné čaje. Regeneračně a detoxikačně působí soli s ženšenem nebo mořskou řasoukrem-na-celulitidu-s-extraktem-chilli-papricek-100-g