Blogujeme

Jak na bolest

Bolest je vždy nepříjemný pocit, kterého se všichni snaží co nejrychleji a nejúčinněji zbavit. Bohužel málokdo myslí na možné vedlejší účinky, na poškozené ledviny, játra či žaludek, když užívá lék proti bolesti.   V dnešní době již existují přírodní léčebné metody, které kontrolují bolest a navíc léčí i její příčinu. TianDe nabízí transdermální produkty, které mají silně protizánětlivé a analgetické účinky a kombinují moudrost a znalosti východní medicíny na straně jedné a moderní inovace západních technologií na straně druhé. Fytonáplasti TianDe jsou určeny k rychlému a účinnému odstranění bolesti už v jejích počátcích.
Více

Jak určit typ pleti

Normální, suchá, mastná nebo smíšená pleť? Víte, jaký typ máte právě vy? Pro správnou péči o vaši pleť je to naprosto nezbytná informace. Pomůžeme vám se zorientovat: Nehledě na Váš věk a typ pokožky je Vaše pleť schopná stát se ideální s pomocí kosmetických přípravků společnosti TianDe.
Více

Složení produktů

Výrobcem kosmetiky TianDe je: Great Wall Cosmetics FactoryGuang Dong Province, Nan Yai City - CHINA Importérem do ČR je: ISTA CORPORATION, s.r.o.Pobřežní 370/4, 186 00 Praha 8 - Czech Republic
Více

PROŠEJKRUJTE SE K POSTAVĚ SNŮ!

PROŠEJKRUJTE SE K POSTAVĚ SNŮ! Koncem minulého roku jsme vypustili do světa PROTEINOVÉ KOKTEJLY TIANDE a ty se okamžitě staly hitem! ŠEJKY, jak jim u nás přezdíváme, bourají veškeré mýty a dobývají žebříčky. Přestože novoroční předsevzetí jsou už dávno za námi, vždy ze začít  s přeměnou svého těla.
Více
Co z tianDe prostě musíte mít doma!

Co z tianDe prostě musíte mít doma!

        Věděli jste, že se složení kosmetiky TianDe odvíjí od tisíce let starých receptur z čínské, tibetské a altajské medicíny? Ty pracují s kombinací mnoha bylin, které zmírňují různé zdravotní potíže. Více bylin znamená vyšší obsah účinných látek. Při výrobě kosmetiky TianDe vycházíme ze stejného principu. Proto je naše kosmetika tak účinná.
Více

Mějte krásné a zdravé tělo díky tianDe

Asi vás teď zajímá, co tianDe je a jaký může mít vliv na vaše tělo? tianDe je prodejce kosmetiky, která pro svou výrobu využívá poznatků tradiční čínské medicíny, a především i surovin z dálného východu. Svou pleť, tělo i vlasy tak můžete hýčkat léčivými rostlinami.
Více

Užijte si dokonalost s kosmetickými výrobky tianDe

Víte, co znamená slovo „tianDe“ pocházející z čínštiny? Do češtiny by se dalo přeložit jako „nebeská dokonalost“. I vy můžete být nebesky dokonalí, pokud budete své tělo hýčkat sílou tibetské medicíny a altajské moudrosti. A kde je vezmete? Přece v kosmetických výrobcích tianDe.
Více

Proč dopřát pokožce produkty plné zdraví?

Ať je léto nebo zima, pokožka potřebuje speciální starostlivost. V mládí se ženy o péči příliš nestarají, větší pozornost věnují líčení, což je chyba. I když je vzhled pleti individuální, je nutné ji dopřát správnou výživu, vzduch, hydrataci i kvalitní spánek. Každý musí přeci odpočívat. 
Více

Jak dosáhnout krásné a zdravé pleti?

Každá žena touží po dokonalé pleti v obličeji i v pokožce celého těla. Neustále hledá moderní a účinné přípravky, které však často nefungují. Kde nezabírají klasické mastičky a tabletky, je třeba vyzkoušet něco nového, přesto osvědčeného.
Více

Detox organismu s unikátními produkty čínské medicíny

Možná vás s novým rokem přepadla chuť změnit něco ve svém životě, nebo dokonce pročistit si organismus. Pořádná detoxikace jednou za čas rozhodně prospěje zdraví. Zvláště po vánočním ukládání.
Více
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.