Blogujeme

Mějte krásné a zdravé tělo díky tianDe

Asi vás teď zajímá, co tianDe je a jaký může mít vliv na vaše tělo? tianDe je prodejce kosmetiky, která pro svou výrobu využívá poznatků tradiční čínské medicíny, a především i surovin z dálného východu. Svou pleť, tělo i vlasy tak můžete hýčkat léčivými rostlinami.
Více

Užijte si dokonalost s kosmetickými výrobky tianDe

Víte, co znamená slovo „tianDe“ pocházející z čínštiny? Do češtiny by se dalo přeložit jako „nebeská dokonalost“. I vy můžete být nebesky dokonalí, pokud budete své tělo hýčkat sílou tibetské medicíny a altajské moudrosti. A kde je vezmete? Přece v kosmetických výrobcích tianDe.
Více

Proč dopřát pokožce produkty plné zdraví?

Ať je léto nebo zima, pokožka potřebuje speciální starostlivost. V mládí se ženy o péči příliš nestarají, větší pozornost věnují líčení, což je chyba. I když je vzhled pleti individuální, je nutné ji dopřát správnou výživu, vzduch, hydrataci i kvalitní spánek. Každý musí přeci odpočívat. 
Více

Jak dosáhnout krásné a zdravé pleti?

Každá žena touží po dokonalé pleti v obličeji i v pokožce celého těla. Neustále hledá moderní a účinné přípravky, které však často nefungují. Kde nezabírají klasické mastičky a tabletky, je třeba vyzkoušet něco nového, přesto osvědčeného.
Více

Detox organismu s unikátními produkty čínské medicíny

Možná vás s novým rokem přepadla chuť změnit něco ve svém životě, nebo dokonce pročistit si organismus. Pořádná detoxikace jednou za čas rozhodně prospěje zdraví. Zvláště po vánočním ukládání.
Více

Pomocník na Vánoční úklid

Zapomeňte na desítky mycích přípravků plných chemie a usnadněte si práci s tianDe Mycím prostředkem na nádobí na bázi mýdlového ořechu. Mycí prostředek na nádobí z tianDe řady Ekosféra.
Více

Slaviton - ten vám nesmí chybět.

tianDe fytogel na nohy Slaviton prezentujeme jako “pro krásu a lehkost nohou”. Jako většinu z produktů tianDe můžete použít hned na několik možných způsobů - tak zvaně od hlavy až k patě - od pocitu lehkých nohou až po úlevu od migrény.
Více

Tipy na dárky k Vánocům

Výběr dárků k Vánocům - nakupujte z pohodlí domova na našem tianDe eshopu. Nakupujte kosmetiku tianDe a darujte tak svým blízkým zdraví, krásu… 
Více

Civilizační choroba jménem BOLEST!

Dnes je velmi vzácné narazit na osobu, která by neznala bolest zad nebo kloubů… únavujicí pocit, který vás skličuje, brzdí, nedovolí vám naplno se věnovat tomu, co máte doopravdy rádi.  
Více

Co je tianDe?

Věříte na zázraky?  Zázraky existují, zázraky se dějí a my máme tu čest Vám jeden zázrak představit.
Více
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.